Zajęcia edukacyjne

Przedszkole „Miedziany Krasnalek” jest miejscem, w którym zapewniamy Waszym dzieciom radość, bezpieczeństwo, umiejętność współdziałania w grupie oraz profesjonalną opiekę.
Mając na względzie wszechstronny rozwój osobowości i talentów dzieci, proponujemy szeroki wachlarz zajęć dodatkowych.

Propozycje zajęć dodatkowych:

– gimnastyka korekcyjna – profilaktyka i korekcja ewentualnych wad postawy

-zajęcia plastyczne – rozwijanie zdolności manualnych dziecka poprzez kształt i barwę, kształtowanie zmysłu estetycznego dziecka oraz Jego kreatywność i pomysłowość

-zajęcia taneczne – zajęcia relaksacyjne oraz muzyczno – ruchowe przy odpowiednio dobranej muzyce

-zajęcia logopedyczne – kształtowanie właściwej mowy oraz usuwanie wad i zaburzeń mowy

– język angielski – poznanie podstaw języka angielskiego podczas aktywnej zabawy

– język niemiecki – poznanie podstaw języka niemieckiego podczas aktywnej zabawy

– rytmika- rozwijanie poczucia rytmu, świadomego ruchu oraz nauka śpiewu i gry na instrumentach z elementami języka angielskiego

-karate – sztuka walki i sport walki stworzone na Okinawie, w Japonii

Zajęcia dodatkowe:
1. Język angielski 
mgr Krzysztof Buturla – 3 razy w tygodniu wszystkie grupy (wtorek, środa, czwartek od godziny 11:00)
mgr Małgorzata Paluchowska – 2 razy w tygodniu wszystkie grupy (poniedziałek, piątek od godziny 13:00)
3 – latki 15 min
4 – latki 20 min
5 – latki 25 min 
6 – latki 30 min 
2. Język niemiecki – mgr Marta Marcinowska – 1 x w tygodniu – środa od 10:30
4 – latki 20 min
5 – latki 20 min 
6 – latki 30 min
3. Gimnastyka korekcyjna z elementami piłki nożnej – mgr Michał Grządkowski – 2 x w tygodniu (wtorki i w środy  w godzinach od 10:00 do 11:15)
4. Rytmika z elementami języka angielskiego – mgr Jolanta Trawnik – 2 x w tygodniu (poniedziałek, środa w godzinach od 9:30 do 11:00) 
3 – latki 20 min
4 – latki 30 min
5 – latki 30 min 
6 – latki 30 min
5. Karate –   mgr Jerzy Łabiński 1 x w tygodniu 
6. Zajęcia taneczne  – mgr Ewelina Łosińska  – 1 x w tygodniu wtorek 12:30 
3, 4 – latki 20 min
5 – latki 20 min 
6 – latki 20 min
7. Logopedia –  mgr Anna Bernasiewicz – 3 x w tygodniu 
8. Religia – mgr Agata Cwynar – 1 x w tygodniu czwartek 9:30-10:00
9. Psycholog – mgr Anna Stolarczyk – wtorek 11:50 – 13:50
10. Kuchcikowo – mgr Edyta Jura – Puławska – 1 x w tygodniu – czwartek od 10:00
11. Sensoplastyka – mgr Edyta Jura – Puławska –  1x w tygodniu – piątek od godziny 9:30
12. Szachy – mgr Krzysztof Buturla – 1 x w tygodniu – środa od godziny 10:00